לשמור על קשר

אתר מנדרינה מתעדכן באופן תדיר בכתבות, מאמרים וסימניות חדשות בסימניפדיה. אפשר ומומלץ להוסיף את אתר למועדפים שלכם ולבקר כאן מדי פעם כדי לראות מה העניינים, אבל יש שלוש דרכים הרבה יותר טובות והרבה פחות מסורבלות לעקוב אחר האתר ולקבל התראות לגבי התכנים החדשים שעולים אליו.

ערוץ טלגרם

למנדרינה יש ערוץ טלגרם ובו מתפרסמות הודעות על תכנים חדשים באתר. כדאי מאוד להירשם לערוץ כי בנוסף לעדכונים תמצאו שם גם תמונות או סרטונים שמסיבות כאלה ואחרות לא הופכים לאייטמים באתר.

ערוץ הטלגרם של מנדרינה

חוץ מערוץ טלגרם יש גם ערוץ יוטיוב אליו עולים סרטונים שמשולבים בכתבות שונות באתר.

עדכוני Push לדפדפן

הרשמה לקבלת עדכונים ישירות באמצעות דפדפן האינטרנט שלכם היא ללא ספק הדרך הנוחה ביותר להתעדכן על אייטמים חדשים באתר. היא אינה דורשת התקנה ושימוש באפליקציה של גורם שלישי, ובנוסף ניתן לשלוט בה על סוג התכנים עליהם מקבלים התראות.

במידה ואפשרות להקפצת הודעות אינה חסומה, כאשר מבקרים באתר בפעם הראשונה, במידה וצפיתם ביותר מחמישה אייטמים שונים המערכת תקפיץ לכם חלונית עם הצעה לקבלת עידכונים מן האתר. לאחר האישור, תופיע בפינה השמאלית התחתונה של העמוד פעמון ירוק. לחיצה עליו תפתח חלון של ההיסטוריה של ההתראות ובו קישורים לאייטמים השונים. אייטמים שעדיין לא נקראו יופיעו בראש הרשימה לצידם נקודה ירוקה.

חלונית הודעות - המחשה

בחלקו בפס העליון של החלון ניתן ללחוץ על Configuration ולבחור את התכנים עליהם רוצים להתעדכן. כל מה שצריך לעשות זה לסמן את התכנים המעניינים אתכם וללחוץ על הכפתור Submit בתחתית החלון. זהו אתם רשומים לקבלת עדכונים.

חלונית הגדרות עדכונים - המחשה

בפעם הבאה שתבקרו באתר יופיע ליד הפעמון מספר המציין את כמות הפריטים החדשים שממתינים לכם בחלונית. בתחתית הרשימה יש כפתור לניקוי הרשימה או סימון של כל הפריטים כנקראו.

ניתן לבטל או להפעיל מחדש את קבלת העדכונים תחת Site Settings בהגדרות Privacy and Security של הדפדפן שלכם. אם ביטלתם או חסמתם את האפשרות לקבל עדכונים, לאחר זמן מה יופיע פעמון בצבע כחול כהה ולחיצה עליו תקפיץ שוב את הודעת האישור לקבלת עדכונים.

פעמון עדכונים כחול - המחשה

שימו לב שההרשמה היא אנונימית ומתבצעת לפי מכשיר ולא לפי משתמש. כלומר הרשמה מן המחשב האישי לא תשלח עדכונים למכשיר הנייד שלכם ולהיפך. מכיוון שמכשירים ניידים לא תמיד מקבלים עדכוני PUSH בהצלחה, הכי מומלץ להירשם לקבלת עדכונים דרך הדפדפן במחשב.

עדכונים במייל

דואר אלקטרוני הוא עדיין אחד האמצעים הכי נוחים לקבלת עדכונים, והוא מתאים במיוחד למי שלא רוצה לקבל כל התראה בנפרד, אלא מעדיף לקבל סיכומים מסודרים ונוחים לעיכול. אתר מנדרינה מציע שני סוגים של עדכונים קבועים במייל.

סיכום שבועי

רוצים לקבל ישירות למייל סיכום שבועי של הכתבות והסימניות החדשות שעלו לאתר?

מלאו את הטופס הבא

הסיכום השבועי נשלח בימי חמישי אחר הצהריים.

סיכום סימניות חודשי

סיכום חודשי של סימניות חדשות בסימניפדיה נשלח ב-28 לכל חודש. להצטרפות לרשימת התפוצה מלאו את הטופס הבא:

לא צריך להיות חברים רשומים באתר כדי להצטרף לרשימות התפוצה, ותמיד ניתן להסיר את עצמכם מרשימת התפוצה מתוך המייל עצמו.

גלילה למעלה