שימו לב! האתר נמצא בתחזוקה ושדרוג עד לתאריך ה-30.1.2022
עקב כך ייתכנו שיבושים בזמינות ובמראה של האתר - עמכם הסליחה

הַסִימָנִיפֶּדְיָה – מנדרינה

ברוכים הבאים לסימניפדיה – אנציקלופדיית הסימניות של מנדרינה!

הסימניפדיה היא מפתח סימניות חכם בו ניתן לחפש סימניות לפי סוגים, נושאים, שורשים, רמת HSK, וכמובן שאפשר גם להכניס סימנית בשדה החיפוש ולראות אם היא כבר קיימת במאגר. לחילופין, אתם יכולים פשוט לגלול מטה ולראות את כל הסימניות שיש להן ערכים בסימניפדיה. נכון לרגע זה יש לנו כאן כבר למעלה מ-500 סימניות, וסימניות חדשות שעלו לאתר בחודש האחרון מסומנות בכוכב. הסימניות מסודרות לפי הגייתן ב-Pinyin משמאל לימין כמובן. מעבר עם העכבר על הסימנית ייפתח לכם חלון קטן עם הגדרה בסיסית ואופן הגייתה, ולחיצה על הסימנית תוביל אתכם לעמוד ההגדרה המלאה בו תמצאו קובץ שמע המדגים את הגיית הסימנית, את כל הפירושים שלה בליווי דוגמאות, צירופים שימושיים במיוחד, הסבר על מקור הסימנית וצורתה, סדר צעדי הכתיבה שלה ועוד. סימניות שהתווספו לסימניפדיה ב-30 הימים האחרונים מסומנות בכוכב.

גולשים במכשיר נייד? לחיצה קצרה על הסימנית תפתח חלון קטן עם ההגדרה המקוצרת, ולחיצה נוספת על הסימנית המופיעה בתוכו תוביל אתכם אל עמוד ההגדרה המלאה.

טיפ למשתמשים חדשים: אם בצעתם חיפוש מורכב, מומלץ לפתוח את התוצאות בעמוד חדש (באמצעות הכפתור הימני של העכבר או לחיצה ארוכה במכשירים ניידים), אחרת תצטרכו להריץ את החיפוש שוב כאשר תחזרו לעמוד.

אם לא מצאתם את הסימנית שחיפשתם אתם מוזמנים ליצור קשר ולבקש אותה ישירות, או להירשם לקבלת עידכון חודשי על סימניות חדשות במייל באמצעות הטופס שבסוף העמוד.

סימנית אחר סימנית ובלוק אחר בלוק נפרק את החומה הסינית – בהצלחה!


AJAX progress indicator
חיפוש סימנית
(נקה)
HSK
שורשים

מייל סיכום חודשי

רוצים לקבל מייל חודשי עם עדכון על כל הסימניות החדשות שעלו לסימניפדיה באותו החודש? מלאו את הטופס הבא:

גלילה למעלה